Didžiulę gyvenimo dramą išgyvenęs Andrius Rimiškis prisipažįsta klydęs: tai, ko jis taip siekė, galiausiai atlikėjo vos nepražudė (26)

75653
Karolina Marcinkevičiūtė; Andrius Ufartas; DELFI TV
2018 m. rugsėjo 15 d. 12:17
Atlikėjas Andrius Rimiškis po itin sudėtingų gyvenimo išbandymų sugrįžta į didžiąją sceną. Žinomas vyras neslepia, kad sukurti naujas dainas ir pripažinti sau pačiam, kad tikroji jo vieta yra didžiojoje scenoje, privertė duobė, kurioje jis atsidūrė bėgdamas nuo savęs. „Dabar jaučiuosi labai gerai ir žinau, kad esu laiku ir vietoje“, – sako DELFI pašnekovas.

Atvykus susitikti Andriaus namuose Klaipėdoje, atlikėjas ankstyvą darbo dienos rytą mus pasitiko su šypsena: „dabar gyvenu ne pagal grafiką. Daug kuriu. Labai gera žinoti, kad galiu skirti laiko ir šeimai, ir dirbti darbą, kuris teikia tik malonumą“, – spausdamas ranką sako jis.

Vienas pirmųjų jo ir atlikėjo Arvydo Martinėno-Vudžio kūrinių – daina, kurią šeštadienį Andrius ir pristato DELFI. Kaip sako pats atlikėjas, po ilgos pertraukos sukurta daina „Dovanosiu“ yra apie tikrą lietuvišką meilę. Sugrįžti jam norėjosi su energingu ritmu, o ne lyriška melodija.

Visą straipsnį galite skaityti čia.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai