Didžiosios Britanijos princas Williamas su žmona Kate pasveikino BAFTA laimėtojus (0)

5434
REUTERS
2019 m. vasario 11 d. 17:44
Didžiosios Britanijos princas Williamas ir jo žmona Kate sekmadienį, vasario 10-ąją, pasveikino BAFTA apdovanojimų laimėtojus.

Britų kino ir televizijos meno akademijos apdovanojimų ceremonija vyko Karališkojoje Alberto salėje Londone. Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė kalbėjosi su nugalėtojais, tarp jų – ir filmo „Favoritė“ („The Favourite“) žvaigždėmis. Ši juosta gavo kelis apdovanojimus, tarp kurių – statulėlės už geriausią britų filmą, geriausią aktorę ir geriausią antrojo plano aktorę.

Nespalvotas interneto televizijos „Netflix“ filmas „Roma“ pripažintas geriausiu metų filmu ir gavo geriausio režisieriaus apdovanojimą. Princas Williamas režisieriui Alfonso Cuaronui ir visai juostos filmavimo grupei sakė, kad „Roma“ yra „nuostabi ir neįtikėtina istorija“.

Biografiniame filme „Bohemijos rapsodija“ („Bohemian Rhapsody“) mirusį grupės „Queen“ lyderį Freddie Mercury įkūnijęs Rami Malekas paskelbtas geriausiu aktoriumi.

R. Malekas BAFTA apdovanojimą pasidės greta už tą patį vaidmenį gauto „Auksinio gaublio“ ir Ekrano aktorių gildijos apdovanojimo. R. Malekas ir princas Williamas šnektelėjo apie biografinės juostos filmavimą Didžiojoje Britanijoje.

Geriausios filmui sukurtos muzikos prizą už „Taip gimė žvaigždė“ („A Star Is Born“) gavęs Bradley Cooperis taip pat susilaukė sveikinimų iš karališkosios šeimos narių.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai