Delfi premjeroje – pažintis su naujos vasariškos TV laidos vedėjais Evelina Butkute ir Sauliumi Žvirgždu (0)

1198
2020 m. birželio 16 d. 10:00
Nuo šiol keturias dienas per savaitę televizijos žiūrovai po dienos darbų ir karščių galės atsikvėpti žiūrėdami naują Delfi TV laidą „Dienos topas“, kurios vairas patikėtas naujam vedėjų duetui.

Saulius Žvirgždas ir Evelina Butkutė puikiai žinomi pramogų verslo atstovams, tačiau prieš kameras kartu stos pirmą kartą.

Saulius yra puikiai visiems radijo stoties M-1 klausytojams žinomas rytinis balsas, kuris kasdien žadina visos šalies klausytojus. Laidos gerbėjai tikrai džiaugsis galėdami su juo „pasimatyti“ ir vakarais. Na, o Evelina dar nėra gerai žinomas veidas visai Lietuvai, ji pramogų pasaulyje yra žmogus, sutinkamas už kadro.

Evelinai teko dirbti su įvairiais atlikėjais, tokiais kaip Jazzu, Leon Somov, Vidas Bareikis, ji organizavo ne vieną eglutės įžiebimo ceremoniją, Euroviziją ir kitus didelius bei įdomius renginius. Vis tik, nors vedėjos kėdė tikrai kelia daug iššūkių, laidos prodiuseriai įsitikinę, kad ilgametė Sauliaus patirtis eteryje bei vedant įvairaus masto renginius, Evelinai padės ne tik įveikti jaudulį, bet ir sukurs puikią atmosferą žiūrovų namuose leidžiant vakarą prie televizoriaus ekrano.

Pažintis su naujos vasariškos Delfi TV laidos „Dienos topas“ vedėjais - laidoje „Delfi premjera“ antradienį 14 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai