Delfi premjeroje – pastarųjų metų įkvėptą naują albumą pristatanti Inga Jankauskaitė (1)

24661
2020 m. spalio 27 d. 15:41
Net ir sustojus visuomeniniam gyvenimui, sumažėjus koncertams bei spektakliams, Ingos Jankauskaitės kūryba veržiasi pro kraštus.

Aktorė, dainininkė, TV laidų vedėja pristato antrąjį savo muzikos albumą „Tau ir man“, apie kurį viešėdama „Delfi“ studijoje plačiau papasakos tiesioginėje laidoje „Delfi premjera“ trečiadienį 13 val.

„Albumas kitoks, nei pirmasis, nes šis jau visai mano - tekstai, melodijos... Ir jie visi gimę per pastaruosius metus. Todėl jis toks vientisas. Todėl ir naujas. Todėl ir toks brangus“, - pasakoja Inga.

Ji sako, jog prieš metus, kai jau ėmė ryškėti albumo kontūrai, tapo aišku - albumas bus! Tuomet imta planuoti ir pristatymo turą.

„Ruošėmės ir vis dar ruošiamės. Tik tam tikroj nesvarumo būsenoj. Lyg gaisrininkų komanda, bet kurią sekundę pasirengusi iškvietimui. Ir tame pokšte yra dalis tiesos. Kai tiek nerimo aplink, aš tiesiog jaučiu, kaip svarbu kažkur pailsinti mintis ir pamaitinti sielą. Ir nereik bijoti ar galvot, kad to neįmanoma padaryti saugiai. Įmanoma. Ir taškas“, - teigia I. Jankauskaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai