Delfi premjera: TV projektuose išgarsėjusi Gintė debiutuoja kaip solo atlikėja (8)

17038
2020 m. rugsėjo 8 d. 16:54
Lietuvos popmuzikos scenoje debiutuoja dar viena atlikėja - palangiškė Gintė pristato savo pirmąjį singlą „Buvo malonu“ ir specialiai jam sukurtą vaizdo klipą. Iš įvairių muzikinių televizijos projektų žinoma mergina, prieš kelerius metus dainavusi grupėje „balú“, kur buvo pagrindinė vokalistė, pagaliau žengia tvirtą žingsnį ir nuo šiol pasirodys kaip solo atlikėja.
„Tikrai jaudinuosi, bet čia tas gerasis jaudulys – labai norisi visiems parodyti savo muziką, nes labai ilgai to laukiau. Iš tiesų tai geras jausmas, apima tokia pilnuma... Vis tiek kiekvieno atlikėjo karjeroje ateina tas momentas, kai jis pradeda kurti savo muziką, ir tada reikia arba ją leisti, arba palikti gulėti stalčiuose. Pas mane tas noras visada buvo, nuo pat profesionalaus dainavimo pradžios, tik galvojau, kada gi pagaliau ateis tas laikas... Ir tas laikas atėjo, turbūt dar ne iki galo tai suprantu, bet labai džiaugiuosi“, – sako Gintė Sičiūnaitė.
Laidoje „Delfi premjera“ trečiadienį 13 val. - pokalbis ir pažintis su atlikėja, jos kūryba bei galimybė išgirsti drauge su norvegų prodiuseriais Bjørnu Holmeslandu bei Snorre Bergerudu sukurtą debiutinį singlą „Buvo malonu“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

00:26
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 4

1034
00:29
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 5

952
00:47
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 6

891
01:19
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 7 (2)

710