Delfi premjera: tarp šviesų instaliacijų įvyksiantis išskirtinis Monique naujos dainos pristatymas (2)

29160
2020 m. lapkričio 5 d. 11:16
Naują gyvenimo bei muzikos etapą pradėjusi Monika Pundziūtė-Monique išskirtinėje laidoje „Delfi premjera“ jau penktadienį 11:30 val. pristatys skaudžių patirčių įkvėptą kūrinį „Nemiga“. Daina, pasak atlikėjos, gimė prieš maždaug 3 metus.

"Turėjau labai stiprią, ilgai besitęsusią nemigą, kurią iššaukė tikrai labai nesveiki santykiai su žmogumi tuo metu. Atsimenu, reikėjo save kažkaip nuraminti, užmigdyti, todėl vis garsiai klausiau savęs žiūrėdama į viršų, į labai tamsias lubas: „kaip užmigt man?“. Mintyse tiek daug kartų kartojau tą frazę, kad jai atsirado ir melodija. Kodėl po 3 metų ją nusprendžiau išleisti ir taip pradėti kitą etapą savo muzikoje? Per tą laiką prirašiau šimtus dainų. Buvo ir labai pavykusių, ir labai nepavykusių, kurių neišleidom, bet nebuvo tokios, kaip ši. Nes ji man skamba galvoje nuo pat tos nakties, kai ji į tą galvą atėjo. Atėjo ir nebeišėjo“, - dainos atsiradimo aplinkybes aiškina pati Monique.

Šį kūrinį atlikėjai padėjo baigti jos dabartinis mylimasis, prodiuseris Paulius Vaicekauskas. Pokalbis su Monique ir išskirtinis jos naujos dainos atlikimas tarp specialiai tam sukurtų šviesos instaliacijų - jau šį penktadienį, 11:30 val. laidoje „Delfi premjera“!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai