Delfi premjera: „SupercarDolls“ vaizdo klipe - abejingų nepaliekantis repo, prabangių automobilių ir seksualumo derinys (1)

21755
2020 m. spalio 13 d. 15:49
Vaizdo įrašais, kuriuose D. Britanijoje pristato įspūdingus superautomobilius, išgarsėjusios „SupercarDolls“ narės Gabriella Melrose ir Viktorija Slavinskaitė į muzikos sceną žengia kaip naujai susikūręs duetas. Šiandien jos pristato debiutinį kūrinį „GBS" bei vaizdo klipą, kuriame pamatysime tikrą sprogstamąjį užtaisą - seksualias moteris bet sportinius prabangius automobilius!

„Gyvenimo švaistyti veltui nevalia, reikia imtis visko, ko tik nori, kad vėliau nesigailėtum. Idėjai įgyvendinti prireikė 3 savaičių. Mums padėjo pažintys, draugai, kurie tiki mumis bei mūsų pozityvia energija“, - sako grupės narės.

Jos tikina, kad vaizdo klipe norėjo atspindėti moterų jėgą: „Mes, moterys, galime dainuoti ir repuoti apie tai, ką norime, tai gali daryti ne tik vyrai. Lietuvoje to mažai, tad sugalvojome įnešti spalvų“, - šypsosi Gabriella.

Apie tai, kaip išgarsėti užsienyje, apie netradicinę merginų veiklą ir jų muzikinį kūrinį, kuriame pamatysime net ir socialinių tinklų garsenybę, turinčią milijoną sekėjų - pokalbis su „SupercarDolls“ narėmis laidoje „Delfi premjera“ trečiadienį, 13:30 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai