Delfi premjera. Rokas Yan pristato Italijoje gimusį vaizdo klipą dainai „Aidai“ (0)

9395
2023 gegužės mėn. 19 d. 10:00
Talentingasis kūrėjas Rokas Yan, dar neseniai išleidęs dainą „Praeiviai“, šiandien klausytojams pristato muzikinę naujieną. Naujausia jaunosios kartos dainininko žinia – daina „Aidai“ bei Italijoje filmuotas vaizdo klipas. Kvapą gniaužiantys vaizdai, vasariška atmosfera – visa tai Rokas sutalpino naujausioje kūryboje.

Pasak Roko Yan, kūrinys „Aidai“ gimė vaikystės vasaromis praleistame sodo namelyje Dzūkijoje, todėl nostalgiško įkvėpimo tikrai nepritrūko.

Dainininkas neslepia, kad filmuojant naująjį vaizdo klipą svetimoje šalyje netrūko iššūkių, kurie išliks atmintyje, kaip vieni gražiausių prisiminimų.

„Nuo improvizuoto koncerto italų kompanijos vakarėlyje iki rekordinio greičio lakstant serpantinais – klipo filmavimo dienos atrodė pripildytos tokio gyvenimo, koks, matyt, tik Italijoj būna. Dviejų kilometrų aukštyje, kopiant į kalną filmuoti paskutinių klipo kadrų, jaučiau kaip užplūsta dėkingumas muzikai ir mane supantiems žmonėms, kad kaip kūrėjas galiu vis labiau išlaisvinti savo potencialą ir idėjas. Tikiuosi, kad artėjant vasarai mano klausytojai įsikvėps energijos, laisvės ir sustiprintų emocijų, kurias norėjau perteikti „Aidais“, – teigia Rokas.

Pokalbis su atlikėju ir klipo filmavimo užkulisiai - laidoje „Delfi premjera“ penktadienį, 10 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai