Delfi premjera: projektas „Kuklus Klanas“ pristato „The Roop“ eurovizinės dainos parodiją „Kirpykleque“ (4)

15500
2021 m. vasario 24 d. 10:11
Televizijos projektuose išgarsėjusi grupė „Black Biceps“ 2017 metais internetą sprogdino sukūrę pasaulinio hito „Despacito“ parodiją – „Depozito“.

Parodija akimirksniu paplito ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, o šiuo metu yra surinkusi beveik 4 mln. peržiūrų „YouTube“. Dabar grupės nariai pristato naują projektą aistras taip pat keliančiu pavadinimu „Kuklus Klanas“ ir ėmėsi dar vieno hito - „The Roop“ eurovizinės dainos „Discoteque“ parodijos. Kūrinys „Kipykleque“ pasakoja apie karantino apribojimą – uždarytas kirpyklas.

„Dainoje kalbama apie nelegalų apsikirpimą pas draugą, kadangi visos kirpyklos tuo metu dar buvo uždarytos. Ji tikrai bus aktuali dar ir po apribojimų panaikinimo, nes visi norės kuo greičiau apsikirpti ir tikrai gali pritrūkti vietų. Svarbiausia, kad žmonės nebūtų linkę į depresiją, o mūsų, kaip kūrybingos sociumo dalies, pareiga yra pralinksminti visus, uždarytus karantine“, – sako kūrinio autoriai.

Tačiau kodėl pasidalinę savo dainos parodija, netrukus „The Roop“ patys ją ištrynė?

Dainos „Kirpykleque“ pristatymas - laidoje „Delfi premjera“ iš kirpyklos, kurioje ir buvo filmuojamas nuotaikingas parodijos vaizdo klipas, trečiadienį 18 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai