Delfi premjera. po asmeninių audrų visiškai pasikeitusi Ieva Zasimauskaitė pristato naują dainą ir vaizdo klipą (6)

72583
2020 m. liepos 9 d. 09:24
Po asmeninių išgyvenimų į muziką grįžtanti (o gal iš jos niekada ir nedingusi) Ieva Zasimauskaitė pristato visiškai kitokią save: laidos „Delfi premjera“ žiūrovai ketvirtadienį 16 val. išgirs naują atlikėjos dainą „Labas tau tariu“, o vaizdo klipe išvys netikėtą įvaizdį. Tiesioginės transliacijos metu pakalbėsime ir apie pokyčius I. Zasimauskaitės gyvenime, karjeroje ir kiek įtakos pastarieji įvykiai, skyrybos su vyru turėjo jos muzikai.

„Kaip kažkas jau pasakė garsiai, tai - netipiška daina Ievai. Iš tikrųjų džiaugiuosi, jog kūrinys yra kitoks, smagus, įsimenantis, spalvingas ir siunčia klausytojams gilią žinutę. „Labas tau tariu“ - tai yra žodžiai sau pačiam! Vaizdo klipe neatsitiktinai pamatysime daugybę veidrodžių ir kadrų juose. Kad ir kur būtume, visada matome save. Galime visur bėgti ir nuo visų bėgti, bet nuo savęs nepabėgsim. Ir vis tiek turėsim paklausti savęs „ei kaip tu jauties? Gal jau atsistok, nusišypsok ir eik pirmyn? Aš tave apkabinsiu, nebedvejok!“, - premjerą pristato Ieva.

Ji sako labai besidžiaugianti pažintimi su Andriumi Borisevičiumi, kuris tapo dainos, jos aranžuotės bendrautoriumi.

„Jis yra tas žmogus, kuris mane įkalbėjo kitokiam skambesiui, todėl esu jam be galo dėkinga. Džiaugiuosi atradusi ir Rūtą, kuri pagelbėjo su dainos žodžiais. Tiksliai žinojau, apie ką ši daina, tačiau reikėjo žmogaus, kuris padėtų taisiklingai tai sudėlioti. Manau, kiekvienas atrasime save šitoje dainoje ir, tikiuosi, paklausę jos, apsikabinsim save, padrąsinsim nebijoti ir nebebėgti“, - pasakoja dainininkė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai