Delfi premjera: naujas etapas Daddy Was A Milkman karjeroje – pristatoma pirmoji lietuviška daina (3)

33197
2021 m. kovo 10 d. 14:55
Kovo 12 diena Daddy Was A Milkman pseudonimu žinomam atlikėjui Ignui Pociūnui - išskirtinė. Tačiau šiemet tai ne tik diena, kai jo dukra švęs 10-ąjį gimtadienį, bet ir naujo etapo jo karjeroje pradžia.

Iki šiol kūręs ir dainavęs tik angliškai, I. Pociūnas pristato pirmąjį lietuvišką kūrinį „Nieko nebijau“, kuris ir tapo išskirtine dovana dukros gimtadienio proga.

„Aš, kaip ir kiekvienas mylintis tėvas, trokštu, kad mano vaikai augtų saugiai, kad nebijotų pažinti pasaulį, būtų pasitikintys savimi, bet žinotų, kad klysti yra normalu ir kitaip būti negali. Tai besąlygiško palaikymo savo vaikui išraiška, savotiškas padrąsinimas ir žinutė, kad aš visada šalia ir visuomet turiu savo vaikų užnugarį“ - sako Daddy Was A Milkman.

Dainos bei vaizdo klipo pristatymas ir pokalbis apie tai, kuo skiriasi dainų rašymas skirtingomis kalbomis, kaip išgirdusi jai skirtą kūrinį sureagavo atlikėjo dukra ir ar gerbėjai sulauks lietuviško Daddy Was A Milkman albumo - laidoje „Delfi premjera“ penktadienį 12 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai