Delfi premjera. Naujame klipe – nuogi Mantas Bendžius ir jo mergina: taip filmuotis – fiziškai sunku (0)

16384
2022 lapkričio mėn. 18 d. 10:00
Dainininkas ir aktorius Mantas Bendžius pristato naują dainą „iškeliaujam“ ir jos vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo su savo mergina, taip pat aktore, Greta Šepliakovaite.

Pora drauge jau ketverius metus, todėl apsvarstę kelis galimus klipo variantus, jie nutarė, kad dainos esmę – artumą ir nuoširdumą – tiksliausiai simbolizuoja nuogas kūnas. Dainos ir vaizdo klipo pristatymas - penktadienį 10 val. laidoje „Delfi premjera“!

„Norėjosi intymaus, tačiau estetiško vaizdo klipo. Nuogumas nėra vardan nuogumo. Jis simbolizuoja atvirumą ir vienas kito nebijojimą. Mes su Greta – aktoriai, todėl apsinuoginti filmavimo aikštelėje buvo, ko gero, kiek paprasčiau. Tai tarsi vaidmuo. Be to, žinojome, kad nepaleisime į viešumą versijos, jei ji nors kažkuo mums nepatiks“, – pasakojo Mantas ir prisipažino, kad klipo versija, kuri pasiekė žiūrovus yra net penktoji.

Pasak jo, filmuotis apsinuoginus sunku buvo ne psichologiškai, o fiziškai. „Iš pradžių buvo šaltoka. Teko ieškoti papildomų šildytuvų. Buvo problemiška ir tai, kad sukomės ratu ir svaigo galva. Filmavomės su pertraukomis maždaug aštuonias valandas ir man šis klipas atrodo pats sudėtingiausias iš visų, kuriuose teko vaidinti“, – sako M. Bendžius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai