Delfi premjera: naują etapą pradedantis Gabrielius Vagelis pristatomą klipą filmavo bute, kurį jau pamatė visas pasaulis (10)

14432
2020 m. rugpjūčio 19 d. 16:40
Dainų autorius ir atlikėjas Gabrielius Vagelis pradeda naują etapą – pristato pirmąjį singlą „Penkeri“ iš rugsėjį planuojamo išleisti naujo mini albumo ir „TikTok“ iššūkį, į kurį sieks įtraukti kaip galima daugiau gerbėjų!

„Iš tikrųjų kūrinys „Penkeri“ gimė mums filmuojant vaizdo klipą kitai dainai – „Vėl iš naujo“. Būtent filmavimo metu nuskambėjo pirmieji akordai ir tada tarsi pajuokavome, kad naujoji daina bus skirta mūsų filmavimo komandai. Iš tiesų gavosi ne visiškai taip, bet ši daina yra apie labai stiprią draugystę, tad iš dalies jie mane ir įkvėpė“, – sakė G. Vagelis.

Nors ir truputį pasikeitęs, naujojo G. Vagelio mini albumo skambesys seka populiariosios muzikos madas ir primena paskutiniuosius praeito amžiaus dešimtmečius. Į tuos pačius laikus grąžins ir vaizdo klipas, kuris buvo filmuojamas ypatingoje vietoje - ten pat, kur ir populiariojo HBO serialo „Černobylis“ patys pirmieji kadrai.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai