Savo duetą „Niekšėmis“ pavadinusius garsios moterys atvirauja: kūrinys skirtas įkvėpti gerbėjas, kad šios nieko sau negailėtų, įveiktų visas gyvenimo negandas, o išgirdusios šią dainą iškart prisimintų visus linksmiausius nuotykius bei švęstų gyvenimą.

„Daina – labai mergaitiška, čia mes atskleidžiame šiek tiek savo draugystės, laisvalaikio užkulisių. Mūsų tikslas yra dar labiau suartinti merginas, jei geros draugės yra susipykusios, kviečiu vienai iš jų nusiųsti šią dainą ir prisiminti savo linksmiausias akimirkas kartu, nes draugės visuomet randa viena kitai laiko. Mes su Simute pastaruoju metu esame tiesiog užsisukusios darbų karštinėje. Ši daina buvo suplanuota seniai, tačiau vos nusprendėme sukurti vaizdo klipą – iškart abi metėme visus darbus. Nėra nieko svarbiau už draugystę tada, kai ji tikra ir nesuvaidinta. O sukurti šį vaizdo klipą taip pat nebuvo labai sunku, nes būtent taip mes leidžiame savo laiką ir čia sudėtos įvairiausios mūsų draugystės akimirkos“, – filmavimo užkulisiais dalinasi Natlija Bunkė.

Daugiau apie dainą, klipą bei draugystę Natalija Bunkė ir Simona Nainė papasakos laidoje „Delfi premjera“ ketvirtadienį 12 val.