Delfi premjera. Atlikėja Eglė Ancevičiūtė pristato mini albumą ir dainą „Vadinu tavim“tai kvietimas savo ir artimiausių žmonių pokyčius priimti su lengvumu, jų nestabdyti ir nesisavinti (0)

10132
2022 gruodžio mėn. 13 d. 13:00
Eglė Ancevičiūtė pristato naują mini albumą pavadinimu „Rūkas virš ežero“ ir kviečia išvysti vienai iš dainų sukurtą ryškių spalvų vaizdo klipą.

Pokalbis su ja apie naują albumą – antradienį 13.00 valandą laidoje „Delfi premjera!“

E. Ancevičiūtę esame įpratę matyti ekrane kuriančią skirtingus personažus, bet paklausta, ar muzikos kūrimas ir atlikimas yra dar vienas vaidmuo Eglė nesutinka: „aktorystė – mano profesija, ir personažai tame kelyje radikaliai skiriasi vienas nuo kito. Muzikoje – priešingai, čia ieškau savo tikrojo veido, čia bandau į paviršių iškelti giliausiai besislepiančias mintis ir jausmus, o paskui juos paversti tekstais ir melodijomis“.

Atlikėja kviečia ne tik pasiklausyti jos albumo dainų bet ir išvysti įsimylėjimo nuotaikų persmelkto kūrinio „Vadinu tavim“ vaizdo klipą. Jį Eglė nufilmavo kartu su fotomenininke Monika Markevičiūte, įvaizdžiu klipe rūpinosi kostiumų dailininkė Goda Blockytė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai