Delfi premjera: arenoje rengiami jubiliejiniai M.A.M.A. apdovanojimai su pandemijos prieskoniu - kokie jie bus? (0)

34157
2021 m. kovo 23 d. 18:30
Jau šį šeštadienį, kovo 27 dieną, Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks 10-oji, jubiliejinė, Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A ceremonija. Pernai spėjęs prieš pandemiją driokstelėti taip, kad dar ilgai netilo kalbos, šiemet renginys rengiamas apytuštėje salėje ir bus tylesnis bei ramesnis dėl girežtų karantino apribojimų.

Vis tik šventinį vakarą bus įteikta 16 statulėlių 2020 metų geriausiems, o nominantai ir atlikėjai, kaip ir kasmet, pasipuošę pozuos fotografams ant raudonojo kilimo.

„Nesvarbu, kad esame išvarginti pandemijos ir nuo jos labiausiai nukentėję, mes – muzikantai, menininkai vis tiek sukaupėme jėgas, kad švęstume muzikos šventę, kuri mums yra labai svarbi. Nors ir negalime koncertuoti didelėse arenose ir stadionuose, mes kuriame, dainuojame dainas ir norime šventę švęsti, – sako šou prodiuseris, grupės „BIX“ siela Saulius Urbonavičius-Samas.

Apie tai, kaip sekasi organizuoti tokio dydžio renginį karantino metu, ką žiūrovams ruošia atlikėjai ir su kokiais iššūkiais rengiantis į iškilmingą ceremoniją teks susidurti svečiams trečiadienį 12 val. pakalbėsime tiesioginėje laidoje „Delfi premjera“. Laidos svečiai - renginio organizatorius bei prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas ir apdovanojimuose pasirodysiantys „The Roop“ lyderis Vaidotas Valiukevičius bei Jonas Nainys.

Turite klausimų pašnekovams ir jūs? Užduokite juos jau dabar komentarų lange apačioje!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai