Delfi premjera: „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ pristato psichodelinį dainos „Gabalas antimaterijos“ vaizdo klipą (1)

11403
2021 m. balandžio 4 d. 10:35
Sensacija kosmoso tyrinėjimuose – Marsą pasiekė paslaptyje laikyta astronautų ekspedicija: prie istorinio atradimo prisideda ir lietuviai. Taip „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ skelbia apie naują dainos „Gabalas antimaterijos“ vaizdo klipą.

Pranešime taip pat cituojamas pačių kosmoso narsuolių pasisakymas: „Kadangi NASA į rinką įvedinėja naują produktą – antimateriją, tai susisiekė su mumis ir užsakė reklaminę dainą. Tai bus perversmas antimaterijos rinkoje, ne mažesnis nei atsiradus gabaliniam cukrui!”.

Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, 20 val. laidoje „Delfi premjera“ - pokalbis su vienu iš grupės narių ir vaizdo klipo režisiere, kurie daugiau papasakos apie „AKD-21“ tiriamąją misiją Marse - jos, anot atlikėjų, jau seniai laukia visas pasaulis. Taip pat autentiški Marso kanjonų vaizdai, kaip pavyko sukurti skraidantį garažą ir kodėl klipe skamba legendinė „Į Venesuelą“!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 3 serija

7477
47:54
Dokumentinis filmas

Nuostabieji šunys. 4 serija

7700