„Cirque Du Soleil“ užkulisiai Londone: spalvingas šou „Ovo" (2)

3864
REUTERS
2018 m. sausio 14 d. 15:49
Galimybę gastroliuoti su „Cirque Du Soleil“ trupe 25-erių metų britų artistė ir choreografė Alannai Baker vadina tikru svajonės išsipildymu. Ši menininkė tapo viena iš keleto žvaigždžių, išsiskyrusių per pastarąjį įspūdingais cirko pasirodymais garsėjančio kolektyvo šou „Ovo“.

Prieš vieną iš paskutinių šou renginių, vaikštinėdama po Londono Karališkosios Alberto salės užkulisius A. Baker papasakojo, kaip būdama vos aštuonerių pirmą kartą pamatė kolektyvo iš Kanados surengtą pasirodymą, po kurio ir kilo nenumaldomas noras prisijungti prie scenoje matytų artistų.

A. Baker užsiiminėjo gimnastika ir atstovaudavo Didžiajai Britanijai įvairiose varžybose, o po kurio laiko sėkmingai sudalyvavo „Cirque Du Soleil“ artistų atrankoje.

Žodis „ovo“ išvertus iš portugalų kalbos reiškia „kiaušinis“. Šitaip pavadintame pasirodyme perteikiamas vieną dieną ramų vabzdžių bendruomenės gyvenimą sutrikdęs nutikimas – iš nežinia kur atsiradęs kiaušinis su jo viduje esančiu svetimos prigimties padaru.

Britė A. Baker įkūnijo Juodojo voro personažą. Per pasirodymą jai tenka kyboti žemyn galva ir kopti į 9 metrų aukščio sieną.

„Ovo“ premjera įvyko 2009 balandį Monrealyje. Nuo to laiko šou turėjo progos išvysti daugiau nei 5 mln. žiūrovų.

Per pasirodymą galima pasigėrėti daugiau nei dešimčia cirko numerių. Kolektyvo meno vadovas Timas Bennettas tvirtina, kad spektaklis siunčia ir laikmečiui aktualią žinutę.

Pirmasis „Ovo“ šou Karališkojoje Alberto salėje įvyko trečiadienį (sausio 10 d.). Kolektyvo pasirodymai Londone tęsis aštuonias savaites.

Daugiau

Naujausi