Brolių Gallagherių drama: ar yra bent menkiausios vilties, jog jie susitaikys ir atgaivins „Oasis“ (1)

4767
REUTERS
2017 m. lapkričio 26 d. 15:23
Britų grupė „Oasis“ paskutinį XX amžiaus dešimtmetį ir XXI amžiaus pradžioje buvo tikra Didžiosios Britanijos ir visos Europos roko scenos sensacija. Deja, šlovę ir žiniasklaidos dėmesį jiems pelnė ne tik melodingos ir įsimenančios dainos, bet ir nuolat tarp brolių Noelio ir Liamo Gallagherių tvyrojusi įtampa, kurios kulminacija tapo dramatiškas grupės iširimas.

2009 metais Paryžiuje per „Rock en Seine“ festivalį broliai susikivirčijo taip rimtai, jog teko paskutinę minutę atšaukti grupės pasirodymą, o Noelis pareiškė su ja daugiau nebeturėsiantis nieko bendro.

Nuo tos akimirkos „Oasis“ gerbėjai nedaro nieko kito – tik meldžiasi ir viliasi, kad broliai galiausiai susitaikys. Deja, panašu, kad jų kelią perbėgo dar viena juoda katė: šį kartą broliai kone vienu metu išleidžia solinius darbus ir stumdosi dėl geresnės vietos topuose. Liamas pristato „As You Were“, o Noelis kartu su grupe „The High Flying Birds“ įrašė studijinį darbą „Who Built the Moon?“.

Žurnalistai pasisodino abu brolius ir paklausė to paties klausimo: ar yra bent menkiausios vilties, jog jie susitaikys.

Broliai Gallaghariai nėra naivūs ir puikiai supranta, kad žiniasklaida, pristatydama abiejų solinius darbus, būtinai palies ir jų tarpusavio santykių klausimą.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi