Britanijos parlamente vykstant „Brexit“ debatams apsinuogino grupė protestuotojų (2)

8141
REUTERS
2019 m. balandžio 3 d. 13:17
Jungtinės Karalystės Bendruomenių Rūmuose 11 aktyvistų, siekiančių atkreipti dėmesį į pasaulio klimato kaitos problemas, pirmadienį apsinuogino per ilgai besitęsiančius debatus dėl „Brexit“, priekaištaudami įstatymų leidėjams, kad jie ignoruoja būtinybę imtis veiksmų planetai apsaugoti.

Protestuotojai nusirengė iki apatinių drabužių parlamento viešame balkone, įstatymų leidėjams salėje diskutuojant apie įvairių „Brexit“ strategijų privalumus ir trūkumus.
Kai kurie jų mūvėjo kelnaites su juostele ir apnuogintus sėdmenis prispaudė prie stiklinės pertvaros, stebint apstulbusiems parlamentarams.

Vis dėlto Bendruomenių Rūmų pirmininkas Johnas Bercow posėdžio nenutraukė.

Protestuotojai savo kūnus buvo išmarginę tokiais užrašais kaip „SOS“ ir „Liaukitės švaistę laiką!“. Kai kurie delnais prisiklijavo prie stiklinės pertvaros, todėl apsaugininkams tapo sunkiau juos išvesdinti.

Du šios grupės nariai buvo kūnus išsidažę pilkai ir užsidėję dramblių kaukes, siekdami pabrėžti, kad klimato krizė Britanijos politikams virto „drambliu kambaryje“.
Protestą organizavo grupė „Extinction Rebellion“, pastarosiomis savaitėmis surengusi keletą kitų ekscentriškų demonstracijų.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi