Bjauriausiu pasaulio šunimi išrinkta besiseilėjanti anglų buldogų veislės kalytė (6)

10069
REUTERS
2018 m. birželio 25 d. 17:08
Kalifornijos Petalumos mieste vykusio 30-ojo bjauriausio pasaulio šuns konkurso nugalėtoju pirmadienį tapo anglų buldogų veislės kalytė Ža Ža nuolat iš nasrų karančiu ilgu liežuviu ir smarkiai besiseilėjanti.

Dėmesio centre atsidūrusi Ža Ža, pademonstruota su madingu rausvos spalvos antkakliu ir tokios pat spalvos manikiūru, pralenkė visus kitus 14 stiprių varžovų.

Devynerių metų Ža Žos praeitis buvo sunki. Prieš išgarsėdama kaip neišvaizdžiausias šuo ji penkerius metus gyveno viename Misūrio šunų veislyne, o vėliau buvo parduota aukcione labdaros organizacijai „Underdog Rescue“.

Prieš ketverius metus kalytę paėmė auginti Minesotoje gyvenanti Megan Brainard davė jai vardą, susijusį su Holivudo glamūro žvaigžde Zsa Zsa Gabor, mirusią 2016 metais, kai ji buvo 99 metų amžiaus.

Tarp kitų pretendentų buvo kinų kuoduotasis Raskalas Du, dėvėjęs akinius nuo salės ir jo pliką odą dengusį leopardo rašto apsiaustėlį, taip pat skęstantis savo pūkuotame kailyje pekinas Laukinis Tangas.

Pernai vykusio konkurso nugalėtojai italų mastifų veislės kalytei Martai, pasižyminčiai itin ilgais karančiais žandais, šiemet nepavyko apginti savo titulo. Ža Žai, pelnė taurę, 1 500 JAV dolerių (1 300 eurų) prizą ir kvietimą į Niujorką pasirodyti televizijos NBC laidoje „Today Show“.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi