Biografinė juosta apie „Motley Crue“: sekso, skandalų ir rokenrolo istorija (9)

3781
REUTERS
2019 m. kovo 3 d. 08:13
Seksas, narkotikai ir rokenrolas? Visa tai ir dar daugiau rasite biografiniame filme apie XX amžiaus 9-ąjį dešimtmetį išgarsėjusius skandalistus „Motley Crue“ – grupę, puikiai žinomą ne tik muzikos, bet ir dėl hedonistinio gyvenimo būdo.

Juosta „The Dirt“, paremta didelio populiarumo sulaukusia autobiografine knyga, pasakoja apie keturis jaunuolius iš Kalifornijos, 8-ojo praeito amžiaus dešimtmečio pabaigoje pankroko įsiūtį perkėlusius į sunkiojo roko žanrą.

Daugumai žmonių būtent tokia muzika geriausiai apibūdina to laikmečio dvasią. Kaip ir abejingų visame pasaulyje nepalikusi „Bohemiškoji rapsodija“, „The Dirt“ – dar viena kone stebuklingos sėkmės ir praturtėjimo istorija iš glamūrinio šou verslo pasaulio.

Filmas prasideda pasakojimu apie patį Nikki Sixxą – dėmesio ir meilės stokojantį berniuką, specialiai susižalojusį ranką. Tokiu būdu jis siekė elementaraus rūpesčio ir globos, o dėl incidento apkaltino nuo alkoholio priklausomą motiną.

Savęs žalojimo tema lydi visą filmą, kur upeliais liejasi viskis, o muzikantai pro nosį į save traukia viską iš eilės. Iš kitų išsiskiria scena iš grupės gastrolių kartu su Ozzy Osbourne‘u: kai pastarasis supranta, kad kolegos jam nepaliko kokaino takelio, jis puola ant žemės ir per nosį entuziastingai sutraukia... būrelį gyvų skruzdėlių.

Nors žiūrovams ir gali kilti noras „The Dirt“ lyginti su 1984 metais sukurta menamosios dokumentikos juosta „This is Spinal Tap“, Nikki Sixx sako besiviliantis, kad ši juosta tęsia ir geriausias „Boogie Nights“ ar netgi „Goodfellas“ tradicijas.

Filmą „The Dirt“ nuo kovo 22 dienos bus galima pamatyti „Netflix“ platformoje.

Naujausi