Belgijoje atidaryta pirmoji povandeninė kino studija (0)

341
REUTERS
2019 m. balandžio 6 d. 11:51
Balandžio 3 dieną Belgijoje savo veiklą pradėjo nauja povandeninė kino studija. Jos savininkas ir vadovas Wimas Michielsas tvirtina, kad ji vienintelė tokia visame pasaulyje.

Ši studija turi dvi sausumos aikšteles ir unikalią vandens aikštelę. Pastaroji aprūpinta bangų ir vėjo mašinomis, esant reikalui, galinčiomis sukurti tikrų tikriausią audrą. Anot W. Michielso, studijoje įrengtos mobilios grindys, padedančios lengvai keisti filmavimo aikštelės lokaciją iš sausumos į vandenį.

Per balandžio 3 dieną vykusį povandeninės studijos pristatymą žiniasklaidai ir investuotojams pademonstruotos studijos galimybės: buvo suvaidinta scena, kaip audra blaško poros laivą.

Nors oficialus studijos atidarymas įvyko tik dabar, Švedijos režisierius Joachimas Hedenas dar sausį joje filmavo scenų savo juostai „Breaking Surface“ apie išgyvenimą atšiaurioje Arktyje.

Juosta „Breaking Surface“ pasakoja apie liūdnai pasibaigusią dviejų seserų nardymo ekspediciją Norvegijoje. Tai pirmasis filmas, nufilmuotas šioje 9 metrų gylio baseiną turinčioje studijoje. Jos atsiradimą 1,1 mln. eurų finansavo Flandrijos regiono vyriausybinė agentūra VLAIO.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai