Banksy veikiausiai paliko savo kūrinį Venecijoje (0)

717
REUTERS
2019 m. gegužės 24 d. 15:05
Paslaptingasis britų menininkas Banksy veikiausiai paliko savo atspaudą ant vienos trupančios sienos Venecijoje ir net tvirtina pardavinėjęs meno kūrinius šio kanalais garsėjančio Italijos miesto centre.

Menininko stiliumi sukurtas pagalbos signalą siunčiančio migrantų vaiko atvaizdas atsirado ant trupančios sienos šalia vieno iš Venecijos kanalų. Kaip paprastai, menininkas nepasirašė po šiuo kūriniu, tačiau jo gerbėjai internete neabejoja jo autoryste.

Tuo metu Banksy paskyroje socialiniame tinkle „Instagram“ trečiadienį paskelbtas vaizdo įrašas, kuriame, kaip teigiama, įamžintas paslaptingasis po skrybėle, paltu ir laikraščiu besislepiantis menininkas, be leidimo pardavinėjantis savo meno kūrinius centrinėje Šv. Morkaus aikštėje.

Iš devynių aliejinės tapybos darbų, sukurtų XVIII amžiaus Venecijos dalininko Canaletto stiliumi, ant prekystalio susideda milžiniškas kruizinis laivas, ir daugybė mažų gondolų, žvitriai plaukiojančių Venecijos kanalais.
Kūrinys, pavadintas „Venecija aliejiniais dažais“ arba „Venecija naftoje“, iš pažiūros smerkia pavojų Venecijai keliantį masinį turizmą.

Vaizdo įrašo pabaigoje menininkui, kurio veido nesimato, liepiama susidėti savo daiktus ir keliauti į Venecijos policijos skyrių.

Ar nors viena iš pardavinėtų drobių buvo nupirkta, nežinoma.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai