Azartiški „Lošėjo" medikai - išgalvota istorija su laiminga pabaiga? (2)

4285
Martynas Lapinskas, Robertas Narmontas Delfi.TV
2014 m. rugsėjo 24 d. 16:32
Šalies žiūrovai pagaliau turės galimybę išvysti šešis „Sidabrinės gervės“ apdovanojimus pelniusį režisieriaus Igno Jonyno ilgametražį vaidybinį filmą „Lošėjas“. Pasak kūrėjų, kino juosta buvo kuriama visų pirma Lietuvai, tačiau joje narpliojomos problemos yra universalios visai žmonijai, todėl „Lošėjas“ turėjo pasisekimą ir užsienyje.

„Lenkijoje vienas iš lošėjų organizacijos atstovų primygtinai ragino jai priklausančius narius apsilankyti kino seanse. Matyt, kad mums pavyko įtikinamai parodyti azartiško lošėjo pasąmonę. Visgi tai yra išgalvota istorija, nes medikai tikrai ne tuo Lietuvoje užsiima, tačiau jie daug prisidėjo, kad sukurtume įtikinamus personažus“, - prisipažino I. Jonynas.

Filme pasakojama apie Vincentą, kuris yra geriausias greitosios pagalbos stoties darbuotojas, kurio aistra – įvairiausi azartiniai lošimai. Patekęs į keblią padėtį, medikas priverstas imtis ko nors radikalaus, kad grąžintų nuolat pralošiamus pinigus. Vincentui gimsta idėja sukurti su jo profesija susijusį nelegalų žaidimą. Finansiniai reikalai vis gerėja, bet žaidimui pasipriešina bendradarbė Ieva, su kuria Vincentą sieja ką tik užsimezgęs aistringas ryšys. Meilė pražudo, tačiau dovanoja naują viltį.

„Kiekvienas nusprendžia pagal savo gyvenimo patirtį. Man tai yra šviesi ir viltinga pabaiga. Žinoma, ten yra daug dramatiškų, net brutualių veiksmų, bet paskutinė scena, kurios nenoriu išduoti, yra vilties scena", - atskleidžia režisierius.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi