Aukcione už beveik pusę milijono parduotas Olivia Newton kostiumas iš juostos „Briliantinas“ (0)

359
REUTERS
2019 m. lapkričio 4 d. 15:35
Remiantis „Julien‘s Auctions“ išplatintu pranešimu, šeštadienį, lapkričio 2 dieną, aukcione Beverli Hilse už 405 tūkst. ir 700 dolerių buvo parduotas aktorės Olivios Newton John juostoje „Briliantinas“ vilkėtas itin aptemptas juodų kelnių ir odinio švarkelio komplektas.

Džiaugiamasi, kad drabužius pavyko parduoti kone dvigubai brangiau nei tikėtasi.

„Briliantiną“ mačiusieji neabejotinai prisimena, kokia svarbi ši apranga buvo 1978 metų muzikinio filmo pagrindinės veikėjos Sandy transformacijai iš kuklios abiturientės į seksualią širdžių ėdikę.

Iš viso aukcione parduota per 500 daiktų, o visos surinktos lėšos atiteks aktorės iniciatyva Australijoje įsteigtam onkologinių ligų gydymo centrui. Olivios Newton John filme mūvėtos tarsi antra oda prigludusios kelnės, kuriomis pasipuošusi ji atliko garsųjį duetą su Johnu Travolta „You‘re the One That I Want“, jeigu tikėtume pasakojimais, buvo užsiūtos ant aktorės kūno.

Dar viena įdomi detalė – aukcione parduotų kelnių užtrauktukas sugedęs.

Kelnių ir švarkelio komplektą įsigijusio pirkėjo tapatybė neatskleidžiama. Iš viso aukcionui pavyko surinkti 2,4 mln. dolerių, o dauguma su minėtuoju filmu susijusių daiktų pavyko parduoti žymiai brangiau, nei tikėtasi.

„Briliantino“ plakatas su Olivios Newton John, Johno Travoltos ir kitų aktorių parašais parduotas už 64 tūkst. dolerių, nors už jį tikėtasi gauti bent tūkstantį dolerių. Rožinė nėrinių suknelė, pagrindinės miuziklo aktorės vilkėta per premjerą Los Andžele, parduoda už 18 tūkst. 750 dolerių. „Pink Ladies“ švarkelis, kurį aktorei padovanojo filmavimo komanda, parduotas už 50 tūkst. eurų – 25 kartus brangiau, nei tikėtasi.

Jungtinėje Karalystėje gimusi ir Australijoje užaugusi 71 metų dainininkė ir aktorė kiek anksčiau šiais metais prisipažino jau trečią kartą serganti krūties vėžiu. Onkologinė liga jai pirmą kartą diagnozuota 1992 metais.

Rekomenduojame

Naujausi