Atlikėjo „Svajoklio“ meilės trikampio istorija (3)

2266
LNK
2019 m. gegužės 24 d. 16:38
Pirmadienio laidoje „Yra, kaip yra“ – išskirtinė atlikėjo „Svajoklis“ gyvenimo istorija. Vyras neslepia, kad buvusi jo mylimoji ir vadybininkė Reda jam kelia daug rūpesčių bei apkartino jo gyvenimą.

Atlikėjas Vytautas laidoje guosis, kad jau ne vienerius metus negali ramiai gyventi dėl šios moters veiksmų – Reda Vytautą ne kartą yra įdavusi policijai, kad šis neva laiko narkotikus namuose, Vytautas laidoje atskleis, kad Reda norėdama jį susigražinti kapinėse net atlikinėjo juodosios magijos seansus.

Vytautas pasakos, kad jis Redos niekada nelaikė savo mergina, vyras laidoje sakys: „Vieną kartą brūkšt, tai čia ne šeima“, tačiau Reda teigs, kad su Vytautu jiedu pragyveno kartu tris metus.

Šiuo metu atlikėjas „Svajoklis“ jau turi naują draugę – Poliną, kuri taip pat dalyvaus laidoje „Yra, kaip yra“, tačiau Reda teigia, kad Polina yra sugriovusi ne vieną šeimą ir ją laidoje vadins „rujojančia kale“, o Polina atskleis, kad dėl Redos nuolatinio terorizavimo jai net teko samdytis apsaugą...

Ir nors Vytautas laidoje pasakos, kad su Reda jų niekas nebesieja, visgi Polina atskleis, kad ji visai neseniai juodu buvo užtikusi lovoje...

Visą laidą žiūrėkite pirmadienį 17 val. 40 min. per LNK

Naujausi

Joninių šventė 2019 birž.. 23d. 18:50

Joninės Jonavoje 2019

1250