Atlikėją Joni Mitchell 75-ojo gimtadienio proga muzikos žvaigždės sveikino dainomis (0)

576
REUTERS
2018 m. lapkričio 9 d. 12:45
Viena iš novatoriškiausių savo laikmečio muzikos kūrėjų ir atlikėjų Joni Mitchell lapkričio 7 dieną atšventė 75-ąjį gimtadienį – ta proga Los Andžele jos garbei surengtas koncertas. Daugiau nei 20 Kanados muzikantės kūrybos dainų, žyminčių visą jos muzikinį kelią, atliko ryškiausios muzikos žvaigždės, tarp kurių Jamesas Tayloras, Emmylou Harris, Norah Jones, Chaka Khan ir Krisas Kristoffersonas.

J. Mitchell – viena iš Vudstoko eros žvaigždžių. 1997 metais ji įamžinta Rokenrolo šlovės alėjoje. Geriausiai melomanų ir muzikos kritikų vertinami jos albumai įrašyti 7-ojo dešimtmečio pabaigoje ir 8-ąjį dešimtmetį – tai „Clouds“, „Ladies of the Canyon“ ir „Blue“. Savo kartos balsu vadinama atlikėja dažniausiai asocijuojasi su dainomis „Bog Yellow Taxi“, „Free Man in Paris“ ir „Raised on Robbery“.

J. Mitchell po ilgos kūrybinės pertraukos 1995 metais įrašė albumą „Turbulent Indigo“, už kurį pelnė trečią „Grammy“ apdovanojimą savo karjeroje – jis pripažintas geriausiu popmuzikos albumo kategorijoje. 2015 metais J. Mitchel atsidūrė Los Andželo ligoninėje – ji rasta be sąmonės savo namuose.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi