Astrologės Lolitos Žukienės horoskopas savaitei (lapkričio 5–11 d.): palankus metas pokyčiams (2)

12239
2018 m. lapkričio 4 d. 08:56
Palanki jūsų gyvenimo pokyčiams, energingos veiklos savaitė. Būna dienų, kai aplanko suvokimas, jog atėjo metas gyvenimo permainoms. Tam, kad nepasijustume stovinčio vandens tvenkiniu, o vėl būtume sraunia, energinga kalnų upe, įnešančia į savo gyvenimą naujus patyrimus ir šviesias permainas.

Saulei tebeviešint karališkajame Skorpiono laipsnyje, o Mėnuliui ir Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu, savaitės pradžia galėtų būti sėkminga naujų galimybių ir darbų paieškai, deryboms bei susitikimams.

Savaitės vidurys – emociškai jautrus. Trečiadienį – 29-ąją Mėnulio dieną – nevertėtų pradėti naujų projektų. Keičiantis Mėnulio fazei palankiau atsisakyti to, kas jau atgyvenę, kas stabdo jūsų žingsnius. Tai savotiškas virsmo metas, kai prasidėjus jaunačiai, iš Vandenio į Ožiaragio ženklą iškeliaus Nusileidęs Mazgas.

Šių pokyčių įtakoje, permainoms ir naujai pradžiai palanki antroji savaitės pusė.

Savaitgalį – lapkričio 10–11 dienomis – Saulei keliaujant griaunamuoju Skorpiono laipsniu, pasaugokite gražius tarpusavio santykius. Šios dienos tiktų atokvėpiui, imuniteto stiprinimui, ramiam kūrybingam poilsiui.

Įdomios ir nuotaikingos jums savaitės linki astrologė Lolita Žukienė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai