Astrologės Lolitos Žukienės horoskopas savaitei (birželio 11–17 d.): įdomus laikas (0)

15618
2018 m. birželio 10 d. 08:53
Įdomi savaitė. Ji leis mums suvokti, kad svarbiausia yra gyventi ir laimingais būti dabar, kiekvieną akimirką.

Gyvenime mes linkę daug ką nukelti į ateitį, atidėti. Ketiname būti laimingais kažkada ateityje: kai pasieksime kažką, įsigysime, turėsime. Kai baigsime mokslus. Kai daug uždirbsime. Kai įsigysime namus, užauginsime vaikus, ar kai išeisime į pensiją. Mes linkę atidėti savo gyvenimą. Pamėginkime šią savaitę gyventi dabar. Džiaukimės ir laimingais būkime dabar, nes būtent šią savaitę galėsime aiškiau suvokti, kad laimė nepriklauso nei nuo kitų žmonių, nei nuo to ką pasiekėme ar įsigijome.

Pirmomis savaitės dienomis, Venerai tebeviešint Vėžio ženkle, o nuo birželio 12-tos dienos ir Merkurijui pradėjus kelionę Vėžio ženklu finansus, norėsis skirti šeimai, namų jaukumo kūrimui, gerbūvio gerinimui, planuojamoms atostogoms.

Keičiantis Mėnulio fazei birželio 13–14 dienos – emocingos, bendraukite jautriai, išgirskite artimųjų lūkesčius.

Nuo birželio 14-os dienos Venera pradės kelionę Liūto ženklu. Kartu su prasidėjusia Mėnulio jaunatimi gyvenimas gali įsukti jus į įvykių ir situacijų sūkurį. Nuostabu tai, kad galite sulėtinti tempą, kad pajaustumėte buvimo čia ir dabar pojūtį, harmoniją su savimi ir aplinka. Tam ypač tiktų – birželio 15–16 ir 17 dienos.

Šiomis dienomis raskite galimybę pabūti gamtoje, bendraukite su jus suprantančiais ir mylinčiais.

Turiningos ir džiugios savaitės jums linki astrologė Lolita Žukienė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai