Astrologė Lolita Žukienė: ko gali tikėtis kiekvienas Zodiako ženklas 2021 metais (0)

9324
2020 m. gruodžio 31 d. 13:02
Tai kovingi, stiprių išgyvenimų ir patyrimų metai, juk gyvenimas, net ir esant būtinybei įveikti virusą ir jo sukeltus ekonominius sunkumus, nesustoja.

Mūsų laikas – didžiausia vertybė, kurią turime. Tad ateinančiais metais ieškokime kuo geresnio turinio jam užpildyti. Šiais metais bus vienas Mėnulio pilnas užtemimas (gegužės 26 d.), vienas dalinis ( lapkričio 18–19 d.) bei du Saulės užtemimai: vienas dalinis (birželio 10 d.) ir vienas pilnas (gruodžio 4 d.). Tai dviem mažiau, nei 2020 metais, tad tikėkimės, kad metai už buvusius bus kažkiek geresni. Nemažai pokyčių dėl artimos Jupiterio ir Saturno pozicijų įtakos jau gali būti pačioje metų pradžioje. Nuo vasario 12 d. prasidės naujas ciklas, kurio simbolis bus baltas Metalinis Bulius. Tad siekiant ženklių rezultatų, reikės įdėti nemažai pastangų bei darbo. Pirmąją metų pusę norėsis atrasti naujas veiklos kryptis , o metų antroji pusė – įdomus, permainingas metas, pasižymintis bendromis pastangomis siekiant suvaldyti pandemiją.

O ir asmeniniame gyvenime sėkmę greičiau pelnysite veikdami kartu. Metų pabaigoje norėsis bent po truputį grįžti į ankstesnio, ramesnio gyvenimo vėžes, išjausti gilius meilės jausmus, rasti santarvę su savimi ir aplinka. Daug gyvenimo džiaugsmo jums 2021-aisiais!

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai