Astrologė Lolita apie siurprizus, kuriuos mums atneš Gaidžio metai (0)

11786
DELFI TV
2016 m. gruodžio 22 d. 16:55
„Didelio pagrindo bijoti ateinančių metų nėra, jie tikrai nebus nei tragiški, nei košmariški. Taip, 2017-ieji metai gali pabanguoti, gali atnešti nuotaikų kaitos ir sunkumų. Lietuvai tai bus metai, kai reikės atsirinkti tikruosius dalykus“,- sako astrologė Lolita Žukienė, viešėjusi DELFI TV konferencijoje.

Astrologės manymu, mes gal kiek ilgokai, kaip Vandens ženklo šalies atstovai, gyvenome skausmu ir nuoskaudomis, nes reta tauta yra tiek išgyvenusi, kiek mes, tačiau vis tik turime žiūrėti į priekį. Žiūrėti į perspektyvą, imtis veiksmų, kurti tą kitokią Lietuvą ir matyti galimybes, o jų tikrai bus.

Ateinančių metų šeimininkas - Gaidys – karingas gyvūnas, keliantis daug triukšmo, bet jam labai svarbu atsirinkti grūdus nuo pelų, pažadinti visus darbui, bet ne mažiau svarbu dalintis ir mokėti džiaugtis. Taigi mes galime pamatyti daugybę gerų bruožų. Jeigu matysime perspektyvas ir galimybes, tuos metus galime sukurti visiškai šaunius.

Daugiau astrologės Lolitos įžvalgų 2017-iems metams ir kiekvienam horoskopo ženklui atskirai rasite apačioje esančiame konferencijos vaizdo įraše.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai