Ar Freddie Mercury suvaidinęs Rami Malekas nusipelnė „Oskaro“? (39)

15255
REUTERS
2019 m. vasario 10 d. 09:59
Filmas „Bohemijos rapsodija“ („Bohemian Rhapsody“) į šių metų „Oskarų“ teikimo ceremoniją įžengs su penkiomis nominacijomis, tarp jų – geriausio metų filmo nominacija, o Freddie Mercury įkūnijęs Rami Malekas nominuotas geriausio aktoriaus kategorijoje.

Filme vaizduojamas garsios britų roko grupės „Queen“ ir jos ryškiojo lyderio iškilimas, sėkmė ir iššūkiai, su kuriais jiems teko susidurti.

Nepaisant prieštaringų filmo vertinimų ir diskusijų dėl filmo režisieriaus, „Bohemijos rapsodija“ įrodė savo galią ir potencialą būsimuose „Oskarų“ apdovanojimuose: filmas jau įvertintas dviem „Auksiniais gaubliais“ už geriausią filmą ir geriausią aktorių, jis taip pat gavo Kino aktorių gildijos apdovanojimą už geriausią aktorių.

Varžytuvėse dėl geriausio aktoriaus „Oskaro“ apdovanojimo R. Malekas susigrums su Christianu Bale’u, Bradley Cooperiu, Willemu Dafoe and Viggo Mortensenu. Pasak žurnalo „The Hollywood Reporter“ vyriausiojo redaktoriaus Matthew Belloni, pergalė pakeistų R. Maleko gyvenimą ir jo karjeros kryptį.

„Oskarų“ laimėtojai bus paskelbti Los Andžele vasario 24-ąją.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai