Apkūnių gražuolių laukė neįtikėtinai drastiški pokyčiai kirpėjo kėdėje (29)

27711
2018 m. spalio 30 d. 14:00
Vos prasidėjęs, pirmasis Lietuvoje realybės šou apie apkūnias merginas, siekiančias žvaigždės titulo, – „Dydžio (r)evoliucija“ – sulaukė milžiniško susidomėjimo. Pirmąją tarptautinio pripažinimo sulaukusio šou laidą Lietuvoje pasižiūrėjo net 400 tūkst. žmonių (reach), preliminarus laidos reitingas, „Kantar TNS“ duomenimis, buvo 10,2 proc.

O šiandien skaitytojams pateikiama proga pirmiesiems išvysti išskirtinę vaizdo medžiagą iš bene daugiausia ašarų sukėlusio „Dydžio (r)evoliucijos“ įvykio – drastiškų stiliaus pasikeitimų.

Kaip rašoma spaudos pranešime, antrojoje LNK „Dydžio (r)evoliucijos“ laidoje merginos turės atsisveikinti su savo ilgai augintomis kasomis, čia kris garbanos ir liesis karčios moteriškos ašaros – tuo pasirūpins garsenybių plaukų stilistas Valerijus Gigevičius.

„Aš tikrai merginų neklausiu, kokios šukuosenos jos nori, kokios spalvos ar ilgio. O ilgis joms svarbiausia – turime net tokių, kurios į šou atvyko su priaugintomis pusmetrinėmis kasomis! Žinau, kad stambesnės merginos labai bijo trumpų plaukų šukuosenų, nes mano, kad ant veido krentantys plaukai tarsi užuolaidos uždengia jų kartais putlesnius žandus, – bet tai ne visada yra tiesa. Tam čia ir buvau pakviestas – kad sukurčiau iš jų modelius. Todėl kai pamato mane su žirklėmis, pradeda verkti“, – pasakojo vienas žymiausių šalies kirpėjų Valerijus Gigevičius.

„Jis tikrai neklausia, kiek centimetrų galima nukirpti...“ – interviu jau nusišluosčiusi ašaras pasakojo savo firmine raudonų garbanų šukuosena prieš dešimtmetį išgarsėjusi D. Virbilaitė, daugumai dar žinoma kaip Donata iš populiaraus muzikinio realybės šou „Kelias į žvaigždes“.

„Vieną akimirką kalbėjau su Erika (viena iš šou komisijos narių Erika Vitulskiene, red. past.), o kitą – jis jau meta ilgiausias sruogas į šoną. Žiūrovai mane atpažįsta iš mano raudonų garbanų – kas bus, jei dabar jie manęs neatpažins su daug trumpesniais plaukais?“ – su nerimu akyse kalbėjo žavi raudonplaukė.

Tačiau ašaros apkūnioms merginoms riedėjo ne tik atsisveikinant su ilgus metus augintomis kasomis. Dalyvėms susirinkus į pasikeitimų užduotį, jos greitai pastebėjo, kad kažko trūksta. Pasirodo, viena iš merginų prieš užduotį užsidarė savo kambaryje. 21 m. studentė Barbora iš Kauno palūžo jau pirmąją šou savaitę – prieš kameras ji negalėjo nuslėpti upeliais bėgančių ašarų.

„Beveik visos merginos, kurios čia dalyvauja, per savo gyvenimą yra patyrusios vienokias ar kitokias patyčias, girdėjusios skaudžias pašaipas. Kai kurios apsimeta, kad joms tai nerūpi, bet juk ne savo noru, o priverstinai, jos turėjo užsiauginti tokią storą odą... Iš savo daugiau nei dešimties metų televizijoje patirties galiu pasakyti, kad dar nė viename TV projekte dalyvės nebuvo tokios jautrios iššūkiams ir kritikai. Tačiau jei merginos nori pradėti karjerą pramogų pasaulyje, jos privalės įveikti save ir savo baimes“, – Barboros situaciją komentavo viena iš šou komisijos narių, TV laidų prodiuserė Laura Paukštė.

Po kiekvienos užduoties merginas vertina iš savo srities profesionalų sudaryta „Dydžio (r)evoliucijos“ komisija – netrukus jau net antrą plius dydžio mados kolekciją pristatysianti Erika Vitulskienė, skandalingasis mados dizaineris Robertas Kalinkinas, TV laidų prodiuserė Laura Paukštė ir fotografas, šokėjas bei socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas.

Prasčiausiai užduotyje pasirodžiusios merginos turi palikti šou. Kuriai iš jų šiandien bus per sunku atsisveikinti su savo kasomis? Ar jos išdrįs įveikti savo baimes ir toliau dalyvauti grožio standartus laužančioje revoliucijoje? Visi atsakymai jau šį antradienio vakarą 20.30 val. per LNK.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai