„American Music Awards“: triumfuojančios Taylor Switf, Jennifer Lopez, Mariah Carey ir kitų atlikėjų pasirodymai (0)

1514
REUTERS
2018 m. spalio 10 d. 12:44
Spalio 9 dieną surengtoje „American Music Awards“ ceremonijoje triumfavo pastaruoju metu aktyviai politika susidomėjusi atlikėja Taylor Switf, kuri ir atsiimdama apdovanojimus savo gerbėjus ragino būtinai balsuoti ir perimti šalies likimą į savo rankas.

28 metų popmuzikos žvaigždė tapo geriausia metų atlikėja, šioje kategorijoje įveikusi reperius Drake ir Post Malone, lyriškąjį Edą Sheeraną ir rokerius „Imagine Dragons“. Taylor Swift trofėjų sąrašą po ceremonijos papildė ir dar trys statulėlės: geriausios popatlikėjos, geriausio koncertinio turo ir geriausio popmuzikos albumo.

Sekmadienį T. Swift sukėlė nemenką nuomonių audrą, prakalbusi apie politiką: ji pareiškė per lapkritį vyksiančius Kongreso vidurio kadencijos rinkimus Tenesyje palaikysianti du demokratus. Atsiimdama apdovanojimą, spalio 10 dieną T. Swift Los Andžele susirinkusiai publikai pareiškė, kad visi, kurie žiūri ceremoniją, privalo aktyviai balsuoti.

„American Music Awards“ scenoje įspūdingą pasirodymą surengė neseniai mama tapusi reperė Cardi B. Ji pelnė geriausios hiphopo atlikėjos statulėlę, tačiau „Metų proveržio“ kategorijoje nusileido iš Kubos kilusiai Camilai Cabello.

Post Malone įvertintas kaip geriausias popmuzikos ir roko atlikėjas, Khalidas pripažintas geriausiu soulo ir ritmenbliuzo atlikėju. Kantri muzikos apdovanojimas iškeliavo Carrie Underwood.

Ceremonijoje prisiminta ir rugpjūtį nuo vėžio mirusi Aretha Franklin. Ant scenos lipo ir Mariah Carey, Jennifer Lopez bei Missy Elliot.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi