A. Bocelli muzikinė avantiūra: filmų garso takelių albumas „Cinema“ (0)

1841
REUTERS
2015 m. spalio 13 d. 17:35
Tenoras iš Italijos Andrea Bocelli, visame pasaulyje pardavęs daugiau nei 85 mln. įrašų – klasikinės muzikos atlikėjas, kuriam tokios muzikos perkamiausiųjų sąrašuose paprasčiausiai nėra lygių. 57 metų tenoras nusprendė leistis į naują muzikinę avantiūrą.

Paskutinį XX amžiaus dešimtmetį išgarsėjęs aklas italas, kurį globoti ėmėsi pats Luciano Pavarotti, per interviu sutiko papasakoti apie savo naujausią darbą – albumą „Cinema“, į kurį sudėti garsiausi kūriniai iš kino filmų: pradedant daina „Maria“ iš miuziklo „Vestsaido istorija“ ir baigiant „Brucia la Terra“ iš kultinės juostos „Krikštatėvis“.

Skelbiama, kad albumas pasirodys spalio 23 dieną.

Albume bus ir duetas su popmuzikos atlikėja Ariana Grande, jie kartu atliko kūrinį iš kino juostos „Kartą Amerikoje“ – „E Piu Ti Penso“.

Pasaulinė šlovė A. Bocelli suteikė unikalią progą dainuoti pasaulio galingiausiems, pavyzdžiui, jis dainavo neseniai Jungtinėse Valstijose viešėjusiam popiežiui Pranciškui.

A.Bocelli žmona, kurios balsą tenoras vadina ypatingai „švelniu ir jausmingu“, kartu su vyru taip pat įrašė vieną dainą albumui „Cinema“.

Daugiau

Naujausi