30 karjeros metų skaičiuojanti „Duran Duran“ atskleidė amžinos jaunystės receptą (0)

2079
REUTERS
2016 m. gegužės 14 d. 13:25
Tokią ilgą ir turtingą istoriją turinti muzikos grupė kaip kultiniai „Duran Duran“, visame pasaulyje išgarsėję melodingais sintezatoriais ir tokiomis dainomis kaip „Ordinary World“, „Come Undone“, „Hungry Like the Wolf“ ir „Girls on Film“, jau galėtų pelnytai ilsėtis ir ramiai girtis, kad kadaise prisidėjo formuojant viso XX amžiaus 9-ojo dešimtmečio muzikos stilių, tačiau to daryti neketina. „Duran Duran“ pristato naują albumą.

Panašu, kad grupės kuriama muzika aktuali ir šiandien, gerų žodžių naujausiam „Duran Duran“ studijiniam albumui „Paper Gods“ negaili kritikai.

„Mes vienas kitam tarsi jaunystės eliksyras. Tai viena iš priežasčių, kodėl grupė ir po tiek metų vis dar kuria kartu. Mes švelniai vienas kitą stumiame į priekį. Tai ir laiko mus kartu, grupė gyvuoja po šiai dienai. Vienas kitam neleidžiame apsnūsti, skatiname būti pasitempus. Štai mūsų paslaptis“, - pasakojo „Duran Duran“ narys Johnas Tayloras.

Per tuos metus, kai gyvuoja grupė, pasikeitė labai daug. Juk 1981 metais, kai pasirodė pirmasis grupės albumas, net ir mobilieji telefonai atrodė kaip iš mokslinės fantastikos filmo.

„Duran Duran“ koncertų turas, skirtas naujausiam albumui „Paper Gods“, prasidės metų pabaigoje.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai