Čepas veža Dainių Kazlauską: su Rolandu Kazlu krepšinį žaisdavome iki vidurnakčio (0)

33
Vaidas Čeponis | www.DELFI.lt
2021 m. rugsėjo 19 d. 10:00
Kasdien valandos trukmės intensyvi mankšta, krosas ir maudynės Neryje. Taip pastaruoju metu visus rytus praleidžia garsus aktorius Dainius Kazlauskas.

Jis sportuoja nuolat. Dažnai visu greičiu, kiek tik gali, važiuoja 10 kilometrų distanciją dviračiu. Be to, Dainius propaguoga TRX treniruotes. Tai pratybos, kuriose specialiais diržais priverčiama dirbti visus raumenis.

„Visi žmonės turi judėti, bet aktoriai kaip ir sportininkai turi būti labai geros fizinės formos. Svarstau, kad gal po kurio laiko pradėsiu maudytis lauke ir žiemą. Neseniai atradau TRX treniruotes. Po jų iš pradžių dėl raumenų skausmo net negalėdavau atsistoti ant kėdės. Paskui įpratau. Tai fantastika. Po tokių pratybų ilgainiui atsigauna visas kūnas, išsivalo galva“, – dėstė aktorius.

Beje, jis daug metų beveik visiškai nevartoja alkoholio. Tiesa, kartais užtraukia dūmą. „Viską reikia daryti saikingai. Tada nebus bėdų“, – įsitikinęs pašnekovas.

Anksčiau D. Kazlauskas nuolat su aktoriais ir ne tik jais žaisdavo krepšinį. Neretai su legendiniu Rolandu Kazlu, kitais kolegomis eidavo gainioti kamuolio net po spektaklių, kurie baigdavosi apie 22 valandą.

„Iš pradžių sakydavau, kad esu labai pavargęs ir tikrai neisiu žaisti. Tačiau pasiduodavau bičiulių įkalbinėjimams ir paskui dėl to džiaugiausi. Kai išprakaituodavau, atsirasdavo antras kvėpavimas. Po žaidimo, kuris trukdavo iki vidurnakčio, jausdavausi visiškai pailsėjęs po vaidinimo“, – pasakojo pašnekovas.

Aktorius ne sykį yra mėtęs į krepšį kartu su buvusiu žinomu žaidėju Artūru Karnišovu. Tai būdavo Karklėje, moksleivių stovykloje „Žilvitis“: „Artūras yra mano krepšininko idealas“.

Anksčiau D. Kazlauskas krepšinio važybas nuolat žiūrėdavo ir per televizizorių. Dabar stebi kur kas rečiau, tačiau, kai svarbias rungtynes žaidžia Lietuvos vyrų rinktinė, tokių mačų nepraleidžia. Jam patinka ir kai kurios kitos sporto šakos. Viena iš jų – šaudymas iš lanko.

Dainius vaikystėje žaisdavo ir futbolą, kurį laiką užsiiminėjo dziudo, karatė. „Labai daug laiko praleisdavau lauke ir dėl to, kad tuomet dar nebuvo mobiliųjų telefonų, kompiuterių. Dabar stengiuosi, kad ir mano vaikams atsirastų įprotis sportuoti“, – sakė D. Kazlauskas.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai