„Xiaomi Mi 8“ video testas „Karklė Live Music Beach“ festivalyje (0)

10871
Robertas Narmontas
2018 m. rugsėjo 2 d. 17:50
„Xiaomi“ – viena sparčiausiai kylančių kinų kompanijų. Jos išmaniųjų telefonų pardavimai pasaulyje per metus ūgtelėjo net 48,8 procentais ir nuo „Apple“ atsilieka tik 3 procentais. Neatmetama, kad agresyvią kainų politiką ir toliau taikanti kompanija greitu metu gali aplenkti net savo artimiausius konkurentus. Šiuo metu ji yra ketvirta po „Apple“, „Huawei“ ir „Samsung“.

Patraukli „Xiaomi“ telefonų kaina ir solidūs techniniai parametrai, pritraukia vis daugiau vartotojų. Žinoma, daugiausia dėmesio vis dar sulaukia vidutinės ar biudžetinės klasės telefonai. Tiesa, „Xiaomi“ flagmanai nebuvo labai patrauklūs, o ir kaina lygiuodavosi su „Samsung“ ar „Huawei“ prekės ženklais. Šį karta plačiau apžvelgsiu „Xiaomi Mi 8“, kuris bent jau man pasirodė tikrai patrauklus ne vien dėl savo geros kainos. Lietuvoje „Xiaomi Mi 8“ kaina svyruoja nuo 529 iki 549 eurų.
Galima filmuoti 4K raiška 30 kadrų per sekundę ir veikia vaizdo stabilizatorius. Prisimenu „Xiaomi Mi Note 2“ flagmaną, tai jo filmavimo kokybė buvo labai prasta. Su kiekvienu nauju išmaniuoju „Xiaomi“ gerino šią sritį ir dabar ji prilygsta kitiems gamintojų flagmanams. Didžiausias trūkumas – garso kokybė. Išbandžiau šio telefono galimybes „Karklė Live Music Beach“ festivalyje ir labai nusivyliau. Garso lygis per didelis ir klausytis žiūrint tokį vaizdo įrašą tiesiog neįmanoma. Patartina nestovėti arti scenos, norint nusifilmuoti mėgiamo atlikėjo pasirodymą.

Dėkoju telekomunikacijų bendrovei „Tele2“, kuri ir davė išbandyti šį kinų flagmaną.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai