Tiems, kurie dar nematė savo akimis: kalėdinė eglutė Katedros aikštėje (1)

10227
Robertas Narmontas
2018 m. gruodžio 9 d. 09:10
Sparčiai kylanti kinų kompanija „Huawei“ šiuos metus užbaigia tikrai triumfuodama. Lyginant su praėjusiais metais, telefonų pardavimai sparčiai auga, o asociacijos „Tipa“ ir Eisa“ modelį „Huawei P20 Pro” pripažino ne tik geriausiu metų išmaniuoju telefonu, bet taip pat ir geriausiai fotografuojančiu. Besibaigiant šiems metams, vartotojams spristatytas dar vienas premium klasės telefonas – „Huawei Mate 20 Pro“.

Praėjo laikai, kai „Huawei“ telefonai kainuodavo pigiau nei „Samsung“ ar „Apple“ flagmanai ir daugeliui buvo kaip alternatyva dominuojantiems prekės ženklams arba norintiems sutaupyti. „Huawei“ stengiasi įrodyti, kad jų telefonai ne tik charakteristika, bet ir kaina jau verti lygiuotis su „Samsung“ flagmanais. Naujausias „Huawei Mate 20 Pro” Lietuvoje be nuolaidos kainuoja net 999 eurus.

Šiai dienai naujasis „Mate 20 Pro“ technologiškai yra pažangiausias išmanusis telefonas, kurį galima įsigyti Lietuvoje. Piršto jutiklis ekrane, galimybė pakrauti kitą telefoną tiesiog prilietus, itin greito krovimo technologija.

Kalėdinė Vilniaus Katedros aikštė filmuota „Huawei Mate 20 Pro“ telefonu su „Dji Osmo MObile 2“ stabilizatoriumi.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai