Testas: kaip filmuoja trys geriausi „Android“ telefonai (9)

7253
Robertas Narmontas
2018 m. gegužės 27 d. 08:51
Išmaniųjų telefonų gamintojai šiais metais pristatydami savo flagmanus labiausiai akcentuoja kameras ir jų galimybes. Būtent kameros galimybės dažniausiai ir pirkėjų sprendimą pirkti vieną ar kitą modelį. Tad šį kartą nusprendžiau palyginti tris populiariausius ir geriausiai fotografuojančius „Android“ telefonus šiai dienai – „Sony Xperia XZ2“, Samsung Galaxy S9+“ ir „Huawei P20 Pro“.

Daugeliui išmanusis telefonas turi veikti sklandžiai (pageidautina greitai), baterija tarnauti ilgai ir, aišku, puikiai fotografuoti. Šiai dienai visi mano bandyti flagmanai veikė be didelių priekaištų.

Tiesa, kartais gaunu juos dar nepasirodžius oficialiai prekybai, todėl pasitaiko trikdžių, kuriuos gamintojai ištaiso su atnaujinimais. Baterijos tarnavimo laikas priklauso nuo kiekvieno iš jūsų. Jei nepaleisite išmaniojo iš rankų, dienos bėgyje teks ieškoti, kur pakrauti. Gerai, kad visi „Android“ flagmanai kraunasi pakankamai greitai.

Įdomiausia telefonuose man yra kamera, nes tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime ją naudoju dažnai. Yra tokių, kuriems fotoaparato neiškeis į išmaniojo telefono kamerą, bet šių metų flagmanai labai arti idealaus varianto. Man patogu turėti kišenėje ir telefoną, ir kamerą viename. Kokybės pilnai pakanka.

Pasirinkau tris naujausius „Android“ flagmanus – „Sony Xperia XZ2“, „Samsung Galaxy S9+“ ir „Huawei P20 Pro“. Kiekvienas iš jų turi ką pasiūlyti, tik „Huawei“ šiuo atveju įdomiausias – su triguba kamera. „Samsung“ turi dvi, o „Sony“ tik vieną. Išskirti vieną geriausią buvo be galo sunku. Kiekvienas turi savo pliusų ir minusų.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai