Taidži įlankoje Japonijoje vėl žudomi delfinai (36)

3773
REUTERS
2014 m. sausio 21 d. 16:40
Aktyvistai teigia, kad prasidėjo Japonijos Taidži įlankoje įtrigusių delfinų žudynės. Delfinai, suvaryti į Japonijos Taidži įlanką centrinėje Japonijos dalyje, pradėti žudyti antradienį. Žvejai, naudojantys tinklus ir motorines valtis, suvaro delfinus į vietovę, kuri yra gerai paslėpta nuo visuomenės akių.

Į jūrą liejosi gyvūnų kraujas. Aktyvistai iš gyvūnų išsaugojimo draugijos „Sea Shepherd“ smerkia tokią medžioklę ir teigia, kad įlankoje į spąstus pateko maždaug 250 delfinų. Daugiau kaip 50 jų buvo atrinkta akvariumams.

„Į jų stuburus įsmeigiami metaliniai strypai. Jie nukraujuoja, uždūsta ir nugaišta. Po keturių traumuojančių dienų žudymo įlankos nelaisvėje jie perėjo brutalų atrankos procesą, buvo atskirti nuo savo šeimų ir galiausiai šiandien nužudyti“, - sakė gyvūnų išsaugojimo draugijos „Sea Shepherd“ aktyvistė Melissa Sehgal.

„Sea Shepherd“ tvirtina, kad tokios skerdynės vyksta beveik kasdien jau šešis mėnesius. Japonija gina tokią delfinų medžioklę, teigdama, kad tai tradicinė jos pramonė ir kad ji vykdoma legaliai.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai