Šuns metais roges traukiančių keturkojų Krasnojarske laukia nemažai darbo (0)

1676
REUTERS
2018 m. sausio 2 d. 15:42
Rusijos Krasnojarsko zoologijos sodo haskių ir samojedų veislės šunys vos tik prasidėjus 2018-iesiems Šuns metams iš karto pajuto didesnį susidomėjimą ir populiarumą. Jeigu tikėtume kinų Mėnulio kalendoriumi, šunys ateinančiais metais neš sėkmę ir laimę.

Per žiemos atostogas Krasnojarske zoologijos sodo šunys neatsigina tiek vaikų, tiek suaugusiųjų dėmesio. Rogių šunys ne tik noriai bendrauja su svečiais, bet ir pozuoja nuotraukoms.

Krasnojarsko zoologijos sodo floros ir faunos parke „Rojev Ručej“ – tikras lankytojų antplūdis. Čia gyvenantys šunys labai protingi, o jais besirūpinantys žmonės privalo išmanyti kiekvieno jų būdą.

Nuolatinė dresūra ir bendravimas su keturkojais – būtina sąlyga. Šie rogių šunys ne tik pramoga, jie atlieka labai sunkų darbą, nuolat dalyvauja varžybose tiek Rusijoje, tiek už šalies ribų.

Štai samojedų veislės šunys – ne tik gražūs, bet ir labai draugiški. Šie keturkojai noriai pozuoja nuotraukoms, o tokių fotosesijų paklausa kiekvieną dieną auga kaip ant mielių. Norintys nusifotografuoti su šiais baltapūkiais gražuoliai, eilėje turi laukti net kelias savaites.

Daugiau
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Naujausi