„Slaptas pandų gyvenimas“ (XXXVII): vaikų darželis (0)

2657
REUTERS
2017 m. balandžio 17 d. 11:26
Niekas negalėtų ginčytis – pandos yra vieni mieliausių sutvėrimų šioje žemėje, tad visai nekeista, kad jų išdaigų stebėti plačiai nesišypsant tiesiog neįmanoma. Kinijos Sičuano provincijoje esančiame Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centre gyvenančios pandos ypač mėgsta išdykauti.

Štai du murzinoki žolėje besivoliojantys pandų jaunikliai. Abiejų nuotaika puiki, žaidžia sau ir vargo nemato. Staiga vienas nė iš šio, nė iš to kitam spiria į snukutį. Auka nugriūva, o agresorius, panašu, nė neketina sustoti ir ant jos užvirsta visu svoriu. Dar keli bandymai pažaisti ir nuskriaustasis mažylis atsistoja ir nueina sau. Skriaudikas lieka ieškotis sau įdomesnės veiklos.

Persikelkime į savotišką pandų vaikų darželį, kur laikinai gyvena pandos su savo mažyliais. Štai mažoji Yayun, kuri bando išgąsdinti savo romiąją mamą Yali.

Mažylė surengė net kelias provokacijas, tačiau paaiškėjo sena tiesa: garsiai lojantis šuo dažniausiai nekanda. Kaip ir visos mamos, sulaukusios tokio savo atžalų dėmesio, Yali reagavo ramiai ir galiausiai apgaubė maištingąją dukrelę dėmesiu ir rūpesčiu.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai