„Slaptas pandų gyvenimas“ (XXXIX): katės ir pelės žaidimai (0)

1069
REUTERS
2017 m. balandžio 19 d. 11:34
Kinijos Sičuano provincijoje esančiame Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centre gyvenantys mažyliai tikrai džiaugiasi nerūpestinga vaikyste – jie gali nuo ryto iki vakaro erzinti ir vaikyti prižiūrėtojus, būdami tikri, kad už tai nesulauks jokios bausmės.

Vienas pandos mažylis, vardu Qiyi, naujausiame filmuke iš minėtojo centro būtent tuo ir užsiima.

Prieš savaitę nufilmuotame vaizdo įraše matoma, kaip Qiyi prižiūrėtoja bergždžiai bando įtikinti mažylį po žaidimų lauke grįžti į namus. Katę ir pelę pandos mažylis ir prižiūrėtoja žaidė kurį laiką, tačiau galiausiai pergalę šventė žmogus. Kaip ten bebūtų, peršasi mintis, kad visi šie žaidimai ir išdaigos galėjo turėti konkretų tikslą – pandos mažyliui tiesiog labai patinka būti nešiojamam ant rankų.

Antroje naujausio pasakojimo apie slaptą pandų gyvenimą dalyje pasakojama dar viena pamokanti istorija iš mažojo Qiyi gyvenimo. Kai jo mama prie durų stovėjo ant užpakalinių kojų, norėdama išsiaiškinti, kas vyksta už jų, mažylis nusprendė įsisprausti matai tarp kojų.

Kaip tarė, taip padarė. Baisu net pagalvoti, kas būtų buvę, jeigu mama būtų praradusi pusiausvyrą ir atsisėdusi ant mažojo galvos.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai