Kas jau kas, o Kinijos Sičuano provincijoje esančio Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centro kailiniuotieji gyventojai mėgsta dėmesį ir pokštus su juos dieną naktį stebinčiomis filmavimo kameromis.

Balandžio 4 dieną mažoji Yayun, radusi laisvą minutėlę nuo žaidimų, nutarė pradžiuginti savo gerbėjus kitoje kameros objektyvo pusėje ir parodė, kaip profesionaliai moka pozuoti.

iPanda.com kameros užfiksavo, kaip mažoji Yayun atsainiai prigula ant medinės platformos, tačiau nė akimirkai nenuleidžia akių nuo kameros. Atrodo, kad žiūrėtų tiesiai į savo gerbėjus. Maža to, ji netrukus kilsteli leteną tarsi nedrąsiai sveikintųsi. Kaip ir kiekvienas darbas, pozavimas kaip reikiant vargina, tad neilgai trukus Yayun pasiverčia ant nugaros ir prisnūsta pokaičio.

Kol Yayun mėgaujami poilsiu vienumoje, gyvenimas Čengdu centre verda ir toliau.

Kameros stabtelėjo ties dviem sesutėmis – Qiyuan ir Qiguo, kurios po pietų lepinosi obuoliais. Vyresnioji savąjį skanėstą sudorojo greičiau, tad po tikrai neilgai trukusių svarstymų nusitaikė į jaunesniosios obuolį ir jį pasisavino. Mažoji nespėjo nė mirktelėti. Panašu, kad tądien jai teko išmokti skaudžią pamoką – skanėstus nuo sesers reikia saugoti.