„Slaptas pandų gyvenimas“ (XXXI): purvo vonios ir griežta mama (0)

1395
REUTERS
2017 m. balandžio 10 d. 10:18
Būti pandos mažyliu – užduotis ne iš lengvųjų, tad nuovargis ir noras atsipalaiduoti daugiau nei suprantamas. Šis mažylis nusprendė pailsėti prigulęs purve – bėda ta, kad mamai toks sprendimas nepasirodė labai vykęs.

Naujausioje vaizdo medžiagoje iš Kinijos Sičuano provincijos Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centro pasakojamos dviejų purvo vonias mėgstančių pandos mažylių istorijos.

Kai didžioji Qifu pamatė, kad jos mažylis Fushun lyg niekur nieko voliojasi ant žemės, o jo kailiukas aplipęs purvu, ji kaip reikiant supyko. Iš pradžių mama palaimingai prigulusį jauniklį pabandė pastatyti ant kojų, tada letena įkrėsti jam proto, o galiausiai, neslėpdama pasidygėjimo, nuėjo šalin. Be jokios abejonės Fushun šią gyvenimo pamoką išmoko – nuo purvo geriau laikytis atokiau, juo labiau, jeigu neseniai atlaikei švarinimosi procedūras.

Pagrindinė kitos istorijos veikėja – mažoji Yayun. Mažylė ne tik į valias voliojosi ant žemės ir uoliai žaidė su virvės gabalu. Netrukus jos akys nukrypo į kai ką didesnio – netoliese esantį medį, į kurį ji nedelsdama ir įsilipo.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai