„Slaptas pandų gyvenimas“ (XXI): čiuožynės užkariavimas ir prižiūrėtojo vaizdo kamera (0)

4432
REUTERS
2017 m. kovo 24 d. 10:29
Čiuožynė - neabejotinai viena vaikų mėgstamiausių pramogų po atviru dangumi. Panašu, kad Kinijos Sičuano provincijoje esančiame Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centre gyvenantys mažyliai mano taip pat.

Centro filmavimo kameros užfiksavo, kaip linksminasi vienas toks mažasis gyventojas – nors ir elgėsi ne pagal žaidimo taisykles, panašu, kad bandymas užlipti čiuožynės nusileidimo taku sukėlė ne mažiau teigiamų emocijų nei pats leidimasis.

Vaizdo įraše matoma, kaip pandos mažylis nesėkmingai kopia čiuožynės nusileidimo taku aukštyn. Savaime suprantama, jam nesiseka, tačiau jis labai stengiasi. Deja, dar keli nesėkmingi bandymai, ir mažylis sukuria įspūdį, kad šis žaidimas nevertas jo dėmesio ir oriai pasišalina.

Antroje naujausios serijos apie slaptą pandų gyvenimą dalyje galite iš arčiau susipažinti su galbūt naujausiu Kinijos topmodeliu – mažoji Yayun kaip tikra profesionalė koketuoja su prižiūrėtojo kamera.

Toks įspūdis, kad pozuoti ją mokė geriausi pasaulio fotomodeliai. Panašu, kad Liu Wen, Gisele BUndchen ir Gigi Hadid bet kurią akimirką gali sulaukti labai rimtos išskirtinių bruožų konkurentės. Mados pasauli, laikykis!

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai