Ar prisimenate tuos laikus, kai maudynės buvo tikra kančia, o vieninteliai žmonės, kuriems tai atrodė smagu, buvo tėvai, per prievartą brukantys švarinimosi procedūrą? Panašu, kad pandų mažyliams švara taip pat ne prie širdies, o jų mamai netrūksta nei ryžto, nei užsispyrimo siekiant savo tikslo.

Kinijoje esančio Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centre gyvenanti panda Qifu visai neseniai buvo priversta kiek griežčiau pasielgti su savo mažyliu Fushun, kuris įnirtingai priešinosi prausimo ritualui. Net ir sudėtingiausiose gyvenimiškose situacijoje pandos nepraranda žavesio, tad stebėti mažylio ir mamos principinę kovą labai smagu.

Kai tenka suvaldyti net du padykusius ir užsispyrusius mažylius, situacija tampa dar sudėtingesnė. Antroje naujausios vaizdo medžiagos dalyje matoma, kaip Qifu vejasi savo mažylę Fulai, kuri, akivaizdžiai didžiam mamos nepasitenkinimui, mikliai nuskuba prie medžio ir į jį įsiropščia. Nepaisant to, mama neilgai trukus ją nukrapšto žemyn.

Galime tik spėlioti, kodėl Qifu mažyliai neklauso mamos, ir lauki, kol jie pasieks paauglystės etapą – turėtų būti dar smagiau.