Iš Kinijos Sičuano provincijoje veikiančio Čengdu didžiųjų pandų tyrimų ir veisimo centro ir toliau plaukia unikali vaizdo medžiaga. Naujausi įrašai kaip ant delno atskleidžia, kokie iš tikrųjų užsispyrę gali būti šie romūs ir jaukūs meškinai.

Viename iš filmukų matoma, kaip didžioji panda Ya Li vis stumia toliau savo mažylę Ya Yun, kuri vis kėsinasi į mamos dorojamą gardėsį – didžiulį bambuko ūglį. Jauniklė iš visų jėgų stengėsi suminkštinti mamos širdį, tačiau galiausiai buvo priversta išmokti skaudžią pamoką: mama maistu nesidalija.

Kita vaizdo medžiaga iliustruoja, kaip pandos jauniklis Fu Shun (visiems pažįstamas kaip meškutis, griūnantis snukučiu į žemę) nesutinka lipti lauk iš savo pamėgto medžio.

Prižiūrėtojai norėjo jį parnešti atgal į patalpą, tačiau užduotis pasirodė ne tokia jau paprasta – prižiūrėtoja jo užsispyrimo neįveikė, tad jai padėti atskubėjo kolega. Juokingiausia, kad, supratęs, jog bus priverstas nusileisti, Fu Shun nutaikė progą ir švelniai įspyrė prižiūrėtojui į veidą.

Taigi mūšį mažylis gal ir laimėjo, tačiau kare turėjo pripažinti žmonių pergalę.